AKTUALNOŚCI

Dnia 8 kwietnia (niedziela) nauczyciele naszej szkoły (p. Magdalena Daniel, p. Agnieszka Szokało,
p. Ilona Łukasik p. Zygmunt Wolski oraz p. Igor Podeszfiński,) połączyli swoje siły z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Otwocku, aby wziąć udział w Charytatywnym Maratonie Fitness
dla Teosia Górskiego – maluszka chorego na dysplazję kostno-stawową, którego rodzice usilnie zbierają pieniądze na jego operację w USA oraz późniejszą rehabilitację. 
Cały maraton utrzymany był w konwencji zdrowia oraz morskich klimatów. Nasi nauczyciele wykonali z uczniami dwie szanty „10 w skali Beauforta” oraz „Gdzie ta keja”, a uczniowie zatańczyli taniec piracki do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów” oraz, w towarzystwie nauczycieli, wszystkim znaną „Belgijkę”, do której udało im się wciągnąć zgromadzoną tam publiczność. Wszyscy bawili się świetnie tym bardziej, że brali udział w atrakcjach poprzedzających ich występ, m. in. zumbie, jodze, czy tańcach latino, a nawet pokazie motocykli. Dla wszystkich była to także możliwość do zabawy z kostiumami i charakteryzacją (nauczyciele i uczniowie dorównywali charakteryzacją prawdziwym piratom). Dodać należy, że na licznie zgromadzonej widowni mieliśmy swój fan club w postaci uczniów naszej szkoły, który przyjechali nam kibicować. (Dziękujemy). Po występie otrzymaliśmy wspólny dyplom od rodziców Teosia – pogodnego chłopca, który chętnie pozował do zdjęć oraz kolejne zaproszenie do współpracy. Cieszymy się, że nasza szkoła mogła wnieść choćby małą cegiełkę w to szczytne przedsięwzięcie, które w naszej szkole koordynowała p. Ilona Łukasik.

>>> ZDJĘCIA <<<

>>> FILMY <<<

MENU POMOCNICZE

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31